Nacházíte se zde: Zrnění >> Naše akce >> Zrnosetí 2019

Zrnosetí 2019

ZRNOSETÍ 2019

pořádá o. s. Zrnění

Místo: Praha 10 – Toulcův dvůr (konírna)
Kdy: Státní svátek - středa 1. května 2018 od 9.00 do 19.00
Přednášky, jarmark, teplá a studená kuchyně, ochutnávky a koncert
Největší výběr biotextilu na jednom místě!
Vstupné 180 Kč, děti do 16 let 50 Kč do 4 let zdarma

 

Každé jaro pořádáme v Praze na Toulcově dvoře Zrnosetí. Jedná se o rodinný festival plný přednášek, dobrého jídla, setkávání s přáteli a možností nákupu kvalitního zboží. Tradičně široký výběr biobavlněného oblečení.

 

 

Zájemci o prodejní místa pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

 

 

 

 

 

Program

9.15-10.30
Honza Jícha

Škola současnosti a budoucnosti

Příspěvek k diskusi o českých školách přednese dlouholetý pedagog a ředitel alternativní základní školy (www.naseskola.eu) a vydavatel časopisu Zrnění. Přednáška s besedou je určena všem, kdo o tématu přemýšlejí a třeba by i rádi své děti vzdělávali jinak než ve státní škole.


10.45-12.15
Dagmar Lužná

Jak se ze schopné ženy nestát mužem

Nejen vyladěný makrobiotický talíř, ale i zvýšení sebedůvěry v „jinových“ aspektech života ženy - posílení citu, pocitů a soucitu nás vynese na vlnu ženského plynutí po proudu života. Přednáší Dagmar Lužná, autorka oblíbených makrobiotických kuchařek a majitelka Studia Luna v Olomouci.


Oběd – vaří Honza Tomeček


 

13.30-15.00
Martina Suchánková

Očkování

Zvažujete jak, čím, kdy nebo zda vůbec nechat své děti očkovat? Může být očkování pro dítě rizikové? Nové poznatky a zkušenosti včetně aktuálního pohledu na epidemii spalniček přednese zakladatelka spolku ROZALIO - Rodiče za lepší informovanost a svobodnou volbu v očkování.


15.15-16.45
Bob Carr, Kateřina Kyselová, Jan Kysela

Přírodní léčebné prostředky

Praktická ukázka přípravy léčebných nápojů a pokrmů na všechny orgány a jejich jin/jang nerovnováhu, a také ukázka vnějších aplikací (zábaly, minerální obklady z kostivalu, použití zásadité kůry atd.).


17.00-18.00

Honza Jícha s kapelou: Koncert