Inzerce

Současný náklad Zrnění je 600 ks od každého čísla, distribuováno je na více než 200 předplatních míst soukromých i obchodních. Přibližně 4/5 nákladu se ke čtenářům dostanou bezprostředně po vytištění, zbytek slouží jako zásoba pro jednorázové akce a pro zájemce o starší čísla.

  • Celá barevná stránka 500 Kč
  • Půl barevné stránky 350 Kč

Malé řádkové inzeráty můžeme po dohodě otisknout zdarma i vícekrát

U pravidelných celostránkových reklam se cena stanovuje individuálně.

Další možností je do Zrnění přibalit leták do rozměru A5, který si inzerent dodá sám. Smysluplný počet je 350–400 ks, vyšší počet by vzhledem k delší době distribuce pozbyl na aktuálnosti. Vkládání letáků je zdarma, zpoplatňujeme ho pouze v případě, že se kvůli vyšší váze (křídový papír, více stránek apod.) nebo většímu počtu různých letáků zvýší hmotnost zásilky. V tom případě inzerent platí rozdíl v poštovném cca 1000 Kč, resp. tato částka je rozdělena mezi všechny inzerenty.

Základní strategií Zrnění je za co nejnižší cenu propagovat dobré myšlenky a zároveň se udržet v ekonomicky vyrovnané situaci. Proto si redakce vyhrazuje právo odmítnout otištění inzerátu, který se ideově příčí filosofii listu, ale také domluvit individuální cenu za inzerci odlišnou od shora uvedených tarifů.

Své inzeráty zasílejte na adresu redakce Zrnění: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.